Hakkımızda

Tasarım Akademi – Hakkımızda

Dünden bugüne uzanan süreçte hayatlarımız birbirinden estetik ve fonksiyonel tasarımlarla çevrelenmiş durumda. İnsanoğlu her geçen gün tasarlamaya ve tasarımlarıyla hayatı iyileştirmeye, kolaylaştırmaya devam ediyor.

Kimi tasarımlar estetik ve sanatsal boyutuyla hayatımıza değer katarken, kimileri fonksiyonellikleriyle hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Pek azı ise bu ikisini bir arada sunuyor ve tasarım tarihine geçiyor…

Tasarım Akademi ekibi olarak, bizler tasarıma dair temel bilgileri bulabileceğiniz, tasarım tarihine geçeceğini düşündüğümüz çalışmaların yer aldığı ve en önemlisi tasarımcılarla siz okurlarımızı buluşturacağımız bir kaynak oluşturmayı amaçlıyoruz.

Tasarımcılar, tasarım meraklıları ve öğrenciler için önemli bir bilgi ve ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz Tasarım Akademi’de çok kısa bir süre sonra önemli metinler, röportajlar ve paylaşımlar bulacaksınız. Bu süreçte sizler de bize katkı sunabilecek ve çalışmalarımıza katılabileceksiniz.

İlerleyen süreçte tasarıma dair hemen her şeyi bulabileceğiniz Tasarım Akademi’de sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dileriz bu birliktelik uzun yıllar sürer…

 

A. Giray Batıtürk / Proje Kurucusu