Automotive Design ‘’Clay Modeling’’ Bozcaada workshop

Bu yıl 2. si düzenlenecek olan Automotive Design ‘’Clay Modeling’’ Bozcaada workshop, Bozcaada’nın yaratıcılığı kışkırtan ortamında otomotiv tasarımı tutkunlarıyla buluşuyor…

Eğitimin Amacı:

Automotive Design ‘’Clay Modeling’’, eğitim programı taşıt araç ve aksesuarlarının tasarımı ve ar-ge süreç ve sunumlarında önemli bir rol oynayan model/prototip yapım malzemesi ‘’Endüstriyel Tasarım Çamuru’’ nun uygulama tekniklerinin öğretildiği bir programdır.
Özellikle otomotiv endüstrisinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilerek dünyanın önde gelen markalarının tasarım stüdyolarında kullanılan bu malzeme esnek yapısıyla form arayışında tasarımcılara sürat kazandırdığı gibi 1/10 mm hassasiyet, yeniden çalışılabilme özelliği, yüzeyinden dijital tarama yapılarak veri aktarılması ve kalıp alınabilmesiyle de büyük avantajlar sağlamaktadır.


Program, katılımcıl
arına gerçek dünyanın tasarım stüdyo ortamındaki malzeme ve takımları kullanarak 1:10 ölçekli bir araç üzerinde çalışabilecekleri bir içerik sunmaktadır.
Katılımcılar, program bitiminde ileride tasarlayacakları araç veya aksesuarı çamur modelleme tekniklerini kullanarak uygulayabilecek seviyeye geleceklerdir.

Katılımcı Profili:


Program başta endüstriyel tasarımcılar olmak üzere otomotiv endüstrisinde faaliyet gösteren ve konuya ilgi duyan tüm kişilere açıktır. Katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlı olup başvuru önceliğine göre kayıt alınacaktır.

Belge:


Eğitimi tamamlayan adaylara katılım belgesi verilecektir.

Eğitim Programı Süresi:


Stüdyo ortamında uygulamalı olarak ele alınacak 5 günlük eğitim 27 Eylül, Çarşamba saat 10:00 – 01 Ekim, Pazar saat 17:00 arasında görülecek olup toplam 35 saattir.

Eğitim Yeri:


Bozcaada,OtelSardunya
www.otelsardunya.com

Program Tarihi:


25 Eylül 2017 – 02 Ekim 2017 (Toplam 7 gün)
Eğitim ücreti ve program detayları için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim:

GSM: 0532 3737200 E-posta: cemdrahsan@gmail.com

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yaz